Lisaks allolevatele tavatoodetele pakume ka võimalust tellida
2019 a JÕULUKINGITUSI

"SÕSTAR & PIPAR"
      30%vol 50cl ja 10cl
Ma valmistasin selle mustsõstralikööri Eesti marjadest ja mahedast rukkiviinast, lisades veidike tšillit. Mulle meeldib oodata, kuni jook laagerdub, koostisosad aja jooksul abielluvad ning maitse muutub küpseks ja rikkaks.
Kõik minu liköörid valmivad käsitööna, väikestes kogustes ning küpsevad pudelis edasi.
"SÕSTAR & SUITS" Vintage 2018 (NB! võtame vastu  tellimusi — jook valmib 2020a l poolel)          30%vol 50cl ja 10cl
Ma valmistasin selle mustsõstralikööri Eesti marjadest ja mahedast rukkiviinast.
Inspireerituna Šoti viskist, tegin turbasuitsuga kuivatatud sõstardest padadestillaatoris kange eau de vie ja panin selle likööriga laagerduma.
Kooslusele paneb punkti õrn tšilli.
See jook on tänaseks küpsenud kaua ja küpseb pudelis edasi.

Tiina Tauraite "Pipar & Viin"      40%vol, 50 cl

Tiina Tauraite "Pipar & Viin" on valminud kodumaisest mahepiiritusest ja Eestimaal kasvanud tšillipipardest. Joogile on omistatud Tunnustatud Eesti Maitse päritolu- ja kvaliteedi märk ehk pääsukesemärk.

See on käsitöötoode, millele ei ole lisatud lõhna-ega värvaineid ja viina tšillitulisus on saavutatud "elusate", mitte kuivatatud pipardega.
Värsked piprad annavad ka viinale "rohelise muru" aroomi ja magususe, millele järgneb soe järelmaitse.

Viin on valmistatud Tiina Tauraite ainulaadse retsepti järgi, Tiina Tauraite kasvatatud pipardest.
Iga aasta sügisel valmib üks aastakäik viina, mille maitse kujuneb just konkreetselt selle aasta tšillipipraid mõjutanud kasvutingimustest, temperatuurist, päikeselistest ja vihmastest päevadest.

Serveerimissoovitus: Juua toatemperatuuril aperitiivina või esimeste külmetusnähtude puhul.  Kokteilisoovitus: Valmista "Pipra & Viinaga" Bloody Mary, lisades viinale tomatimahla ja lõigu sidrunitKinkekast  "Kasvata selles kastis tšillitaim" + teie ettevõtte logo kastil.
See koosneb puidust kastist, mille sees on üks 50 cl pudel "Pipar & Viin", ümbrikukese sees spetsiaalselt madalakasvulise aknalauatšilli seemned ning Tiina Tauraite poolt koostatud õpetus eesti- ja inglise keeles, kuidas selle sama puidust kasti sees kasvatada aknalaual oma tšillipõõsas.
Seemned saab kasvama panna juba jaanuari lõpus- veebruari alul.
Õpetuselt leiab ka Tiina Tauraite kontakti, mille kaudu võivad vastsed tšillikasvatajad ka edaspidi kasvatamise kohta küsimusi küsida.
Vaata tšillitaimede pikeerimise õpetusvideot